Uni Free Duty Free İşletmeciliği – Bodrum ve Dalaman Hava Limanları
Türk hamam kültürünün vazgeçilmez parçalarını, bu koleksiyon için bir araya getirdik. Kara tezgah peştamalları, ipek keseleri ve sabunları geleneksel bir yorumla tasarladık.
Doğanın değerli malzemelerini sade bir bakış açısıyla işlediğimiz bu ürünleri; dünyanın her yerine ulaşabilsin ve daha fazla insanın üzerinde güzel anılar bırakabilsin diye, kültürlerin sınır kapılarında, havalimanlarında beğeninize sunduk.

La Déesse – İstanbul
Türkiye’nin ilk tasarım parfüm butiği olan La Déesse için yaratılan koleksiyonda, geleneklerin ince detaylarını modern hayata taşıdık. Saf zeytinyağı sabunlarını, zarif danteller ve incelikle işlenmiş aksesuarlarla buluşturarak, günlük hayata zevkli bir dokunuş getirdik.
Herkesin “özel” olduğu fikrinden yola çıkan La Déesse ile Ottopassio’nun buluşma noktası da tam olarak bu fikir oldu. Ottopassio’nun kendinizi özel hissettirecek özgün tasarımları La Déesse mağazasında, özel hissetmeniz için yaratılmış diğer ürünlerin yanında sizi bekliyor.

IDC Mimarlık – İstanbul
IDC Mimarlık için hazırlanan kurumsal hediye tasarımında, ilhamımızı Ege’den aldık. Zeytinyağı ve adaçayının doğallığı, tüm tasarımın temelini oluşturdu.
Birçok büyük markanın mekanlarına yaratıcı çizgileriyle hayat veren IDC Mimarlık’ın özel müşterileri için hazırlanan bu hediyeler de, getirdiği Ege esintileri ile tazeliği vurguluyor. IDC Mimarlık için çalışılan bu kurumsal hediyeler, Ottopassio’nun “herkesleşmeme” mottosunun eseri.